Grup Şirketleri

GRUP BOYA VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.

GRUP BOYA A.Ş. ÇİNKANLAR KİMYEVİ MAD. TİC. ve SAN. A.Ş. ile aynı çatı altında, farklı organizasyon seması ile Atık Solvent ve Atık Boya, Toz Boya ve Atık Boya çamuru geri kazanım yapan bir firmadır. Yenilikçi fikirleri ve sürekli yenilenen teknolojisi ile projelere imza atmış ve İzmir Kalkınma Ajansından aldığı destek ile belirlediği hedefleri gerçekleştirmiştir.

 

RALKO KİMYA SANAYİ VE TİCARET AŞ.

2014 yılında kurulan Firmamız TAPDK izinlerini tamamladıktan sonra, denatüre edilmiş etil alkol ithal edip, sağlıklı bir şekilde depolanması ve Denatüre Etil Alkol kapasite raporuna sahip müşteriye sevkiyatı ile sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız İzmir merkezli olduğu için özellikle Ege bölgesinde müşterilerine hızlı ve güvenli sevkiyat sağlayabilmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler basta; Parfüm, Kozmetik Ürünleri ve Endüstriyel Ürünler üreten kimya sektörleridir.

 

PPC BOYA KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.

PPC BOYA KİMYA SAN ve TİC. A.Ş. Elektrostatik Toz Boya üretimi yapmak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. İçeriğinde Epoxy, Polyester ve Akrilik reçinelerle farklı yüzey özelliklerine sahip toz boyalar üretilmektedir. Madeni eşya, Alüminyum doğrama, Elektrik sektörü, Mobilya, Çelik sistemler ve İklimlendirme sektörlerine boya ve uygulama çözümleri üretilmektedir. Dekoratif amaçlı madeni eşya ve metal endüstrilerine yönelik yapılan bu boyalar yüksek kalite içermektedir.

Madeni eşya, alüminyum doğrama, elektrik sektörü, mobilya, çelik sistemler ve iklimlendirme sektörleri, boya ve uygulama çözümleri sunduğu sektörlerin basında gelmektedir.

 

PAGEM GERİ KAZANIM SANAYİ VE TİCARET

Pagem GERİ KAZANIM firmamız; 2007 yılından bu yana, Çevre İl ve Şehircilik Bakanlığından lisanslı olarak Tehlikeli atıklarla kontamine olmuş ambalaj atıklarının ve tehlikesiz atıkların toplama, ayırma ve geri kazanımı işlemlerini yapmaktadır. Firmaya ait olan lisanslı araç filosu ile hizmet vermekte olup, almış olduğu atık listesi şöyledir;

-Cam ambalaj

-Plastik ambalaj

-Kâğıt Ambalaj

-Metal ambalaj

-Tehlikesiz Atıklar

-Kontamine olmuş ambalaj atıkları

-IBC

-Varil

-Bidon

-Atık kablo

-Atık metal talaşlarının toplanması, nakliyesi, ayrıştırılması ve geri kazanımı.